Головна #Блог ПСИХОЛОГІЧНИЙ ПОРТРЕТ ПО ШКАРПЕТКАМ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ПОРТРЕТ ПО ШКАРПЕТКАМ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ПОРТРЕТ ПО ШКАРПЕТКАМ

Мода модою, але те, що ми вдягаємо, в першу чергу йде з середини. Шкарпетки багато про що розкажуть, адже вони теж одяг. Поговоримо про хлопців, а власне – про зв’язок між їх шкарпетками та характером. 

Білі, чорні, кольорові – не тільки шкарпетки, але й візитівка

Не будемо занадто серйозними. Інформація нижче має на меті розважити перш за все. 

Основні групи кольорів шкарпеток та їх значення:

  • Білі (+ бежеві та решта дуже світлих). Їх носять чоловіки охайні, уважні, а також сучасні та успішні. Вони виконують обіцянки, в курсі трендів (не тільки одягу), мають гарне почуття гумору та позбавлені комплексів. А знаєш, хто ще обирає білі шкарпетки? Папа Римський! Ось тут більше про це.

  • Чорні (+ весь темний монохром). Такі обирає консерватор, прихильник традицій, людина, що свій вибір робить виважено і 1 раз. Це чоловік раціональний та врівноважений, він і другу половинку обирає раз і назавжди.

  • Кольорові. Такі точно вдягне сміливий, впевнений, пробивний та агресивний (в хорошому сенсі) хлопець. А ще стильний та творчий. Він має свою думку та вміє її відстояти. З таким ніколи не буде сумно.

Це була основа. Далі детальніше про візерунки та… дірки. 

Дай подивитись на твої шкарпетки і я скажу тобі, хто ти

Кольорові шкарпетки бувають однотонними, а можуть мати візерунки. Останнє нам багато про що скаже.

Наприклад, всіляка геометрія – це про спокійного, врівноваженого чоловіка, надійного, позитивного друга та партнера, з яким варто створити сім’ю. Нудно з ним теж не буде. Навпаки, твій геометрично-шкарпетковий обранець – душа будь-якої компанії. І з ним є про що поговорити.

Якщо ж на шкарпетках чоловіка чудернацькі звірятка і тому подібне, його дитинство ще триває (в голові, звичайно). Поганого в цьому нічого не має. Він цінує прості речі, точно добряк, класно жартує та завжди підніме всім настрій.

А тепер про дірки - ті, що на шкарпетках. Є 2 варіанти:

  1. Зашиті. Може бути, що твій обранець кимось зайнятий. Бо хто йому штопає?.. Мама? Так собі варіант. Хоча, можливо, і сам. В останньому випадку тримай ощадливого та практичного хазяїна. Риса хороша, допоки не переходить у скупість.

  2. Якщо ж дірки просто дірки, ти, мабуть, натрапила на не дуже охайного Ромео. Або ж на хлопцеві шкарпетки поганої якості, які порвались хвилину тому та підставили хазяїна. 

Щоб останнього не траплялось, можна замовити альтернативу хорошої якості ось тут і подарувати обранцю. Просто так, без приводу.

Теги: носки шкарпетки