Головна #Блог ШКАРПЕТКИ ДЛЯ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ

ШКАРПЕТКИ ДЛЯ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ

ШКАРПЕТКИ ДЛЯ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ

Шкарпетки якого кольору обрати собі чи на подарунок овнам, стрільцям чи козерогам? Сьогодні розважаємось и читаємо шкарпетковий зодіак.

Колір шкарпеток диктують зорі

Овни. Постійно рухаються вперед. Більше відчувають, ніж роздумують. Великодушні та мужні. Кольорова гама овнових шкарпеток – яскравий червоний, оранжевий, рожевий.

Тільці. Сентиментальні, спокійні, прагнуть миру. Дуже терпимі. Накосячив з тільцем? Подаруй щось миле! Наприклад, пару лимонних чи насичено голубих шкарпеток. 

Близнюки. Це інтелект та безпосередність. Близнюки говіркі, невимушені, завжди готові до пригод. Отут і пара запасних шкарпеток не зайва. Підійдуть сірі, блідо-жовті, фіолетові.

Раки. Їм не варто занадто впадати у рефлексію - із таким інтелектом та пам’яттю це вилізе боком. Дуже вірні та люблячі. Ракам підійдуть білі, голубі, сині та сріблясті шкарпетки.

Леви. Пристрасть та полум’я. Хороші керівники, політики, зірки шоу-бізнесу. Люблять опікуватись, дарувати щось. Самі не байдужі до подарунків. Якщо це шкарпетки, то ідеальні кольори лева – золото та пурпур. 

Діви. Обирайте білі, голубі, фіолетові, зелені шкарпетки. Щодо знаку, то він про логіку, систему, досконалість. Чистюлі і шкарпеточки регулярно пратимуть. До речі, про догляд більше тут.

Терези. Темпераментні, але стримані, зважують кожне рішення. Цінують інформацію, люблять людей і прагнуть схвалення. Шкарпетки оберуть пастельні, темно-голубі, зелені та кольору морської хвилі. 

Скорпіони. Знають, чого хочуть, і завжди задоволені собою. Непокірні та нерідко йдуть проти суспільної думки. Якщо даруєш такому бунтівнику шкарпетки, обирай темно-червоні, малинові або жовті.

Стрільці. Мандрують у реальності та в уяві. Революціонери. Їм імпонує ідея супер-людини. Якщо про земне, тобто шкарпетки, то підійдуть стрільцю сині, голубі, фіолетові та багряні відтінки.

Козероги. Стриманість та контроль. Стійкі до будь-яких життєвих ситуацій. Консервативні, в т. ч. в кольорах шкарпеток – темні відтінки зеленого, сірого, синього, коричневого. Чорні – це козерогова класика. 

Водолії. Люди, що між розумом та почуттями. Занадто довірливі, але мають непогану інтуїцію. Їх кольори (і у шкарпетках в т. ч.) - фіолетовий, сірий, синьо-зелений та бузковий.

Риби. Тут добро та зло вживаються гармонійно. Люди, які народились втомленими. Проте добре справляються з життєвими обов’язками. Даруйте рибкам шкарпетки водних кольорів - сині, зелені, морську хвилю. 

А від астрології до психології можна стрибнути у темі «Психологічний портрет по шкарпеткам».


 
Теги: носки шкарпетки