Головна #Блог ЯК ДІВЧАТАМ ПІДБИРАТИ ШКАРПЕТКИ ПІД ОДЯГ

ЯК ДІВЧАТАМ ПІДБИРАТИ ШКАРПЕТКИ ПІД ОДЯГ

ЯК ДІВЧАТАМ ПІДБИРАТИ ШКАРПЕТКИ ПІД ОДЯГ

Шкарпетки, підколінки та гольфи на дівчатах доречні з будь-яким взуттям – від кедів до високих чобіт. Головне – правильно поєднати. Поради хлопцям ми роздавали тут. Тепер дівчача черга. 

5 простих правил або база

Лови шпаргалку, які шкарпетки і в якому випадку вбирати:

  1. Однотонні – це хороший смак та завжди вдале рішення. Порада стосується не тільки шкарпеток, а й, наприклад, речей базового гардеробу.
  2. Ніяких «брудних» відтінків. Візьмемо сірий колір - благородний відтінок важкувато знайти. Це ж стосується коричневого, бордового. Якщо любиш цю гаму, слідкуй, щоб відтінок був чистим та насиченим. 
  3. Носиш спортивне взуття? Нехай шкарпетки з нього трішки виглядають. Не має складатись враження, що ти вдягла кросівки чи кеди на босу ногу. Цікаво, хто це придумав?.. 
  4. Колір шкарпетки, що відповідає деталям образу або ж повторює увесь верх, це круто. Наприклад, рожева футболка + рожеві шкарпетки – це і мило, і стильно.
  5. Свобода у виборі шкарпеток є там, де є джинси. Хочеш яскраві? Ідеально. Хочеш базове та непомітне? Вбирай без вагань! Блакитні джинси разом з такими ж шкарпетками – взагалі класика.

Попри сказане є таке взуття, під яким бажано шкарпеток не мати – лофери, балетки, тощо. Зважай на це.

Нюанси, про які варто знати

Білі шкарпетки дівчаткам краще вбирати зі спортивним прикидом або на тренування. Особливо це стосується моделей, в котрих лого виробника на видному місці. 

Шкарпетки чи гольфи під туфельки або сандалі? Сміливо, вимагає продумувати одяг і не на всіх доречно. Проте варіант популярний та стильний. Цікаве з історії шкарпеток - і про сандалі в тому числі - читай ось тут.

Щоб простіше обирати та поєднувати шкарпетки із взуттям, запам’ятай:

  • однотонне взуття - шкарпетки з малюнком (і щоб кольори візерунка перегукувались із взуттям);
  • взуття кольорове? Бери шкарпетки одного тону;
  • якщо взуваєш щось спортивне та багатоколірне, шкарпетки можна вибрати з малюнками або різнокольорові. 

Щодо товщини та висоти, то це по сезону. Плюс має бути доречно із типом взуття. Грубі, високі шкарпетки під кеди – не дуже вдалий вибір. А під черевики з тракторною підошвою – саме воно. 

Взагалі чарівні пані можуть експериментувати, як душа бажає, і виглядати неповторно. Суворих правил для ніжної статі не існує. Так що, хлопці, вибачте. 


 
Теги: носки шкарпетки